Ömer KARABEL

0532 136 69 71

Balat, Bağ sk. Saral Apt.

No:4 Nilüfer / Bursa

Yunuslu Mh. Kazım Karabekir Cd.

No:26/2 Ereğli / Konya

Bizi Hemen Arayın!
Bizi Hemen Arayın!

Mekanik Tesisat

spindle motor tamiri

Mekanik tesisat yaşam standartlarını, rahatlığı ve konforu arttırmayı hedefleyerek yapının iç sistemni oluşturan bir bütündür. Mekanik tesisat ile ilgili projeleri makine mühendislerimiz ile birlikte hazırlanır. Projede; binanın su, atık su, ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın önleme sisteminin nasıl olacağı karar verilerek belirtilir. Kontrol işlemlerinde malzemelerin seçimi çok önemlidir.

Mekanik tesisat işlemi yapan firmamız kaliteden asla ödün vermeyerek sizlere güvenilir hizmet vermektedir. Mekanik tesisat birçok bölümden oluşmaktadır. Isıtma sistemleri, soğutma-klima sistemleri, havalandırma sistemi, temiz su sistemi, atık su sitemi, sıcak su sistemi, yangın söndürme sistemi gibi bölümlerden oluşmaktadır. Firmamız bu bütün bölümleri en doğru şekilde tasarlayarak ve uygulayarak Bursa ve Konya ilinde birçok bölgeye güvenilir hizmet sunamaktadır.

Mekanik tesisat işleminde sistemlerin birbiriyle uyumlu olması çok önemlidir. Tam kalitesini oluşturabilmek için önemli maddeler vardır. Fonksiyonellik, güvenilirlik, sağlamlık, uzun ömür kullanabilme, onarım, bakım ve montaj kolaylığı, su ve enerji tasarrufu, çevre hassiyeti maddelerini her zaman ön planda tutarak 7/24 hizmet vermekteyiz. 

Güvenilir
15 yıllık saha tecrübemiz ile yapılarınızın neye ihtiyacı olduğunu iyi anlıyoruz! Buna uygun çalışıyoruz.
Deneyimli
Alanında uzman personel kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmet veriyoruz.
Memnuniyet Odaklı
Sizleri müşteri olarak değil çalışma arkadaşı ya da iş ortağı olarak görürüz. Her zaman mutlu olabileceğiniz sonuçlar üretiriz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0532 136 69 71